Novosti

General news and announcements


DiscussioneIniziato daReplicheUltimo intervento
Važne informacije o zaštiti osobnih podataka Immagine Mirela Carev adminMirela Carev admin 0 Mirela Carev admin
Fri, 25 May 2018, 09:22
Prijavite se na međunarodni e-tečaj o osnovama Moodle-a Immagine Mirela Carev adminMirela Carev admin 0 Mirela Carev admin
Wed, 23 May 2018, 14:31
Mogući prekidi u radu sustava Immagine Mirela Carev adminMirela Carev admin 0 Mirela Carev admin
Tue, 8 May 2018, 14:05
Nadogradnja sustava Loomen Immagine Mirela Carev adminMirela Carev admin 0 Mirela Carev admin
Wed, 28 Mar 2018, 08:41
Prekid u radu sustava Immagine Mirela Carev adminMirela Carev admin 0 Mirela Carev admin
Wed, 28 Feb 2018, 13:56
Nadogradnja sustava Loomen Immagine Mirela Carev adminMirela Carev admin 0 Mirela Carev admin
Fri, 16 Feb 2018, 10:45
Tečaj Moodle dizajner dostupan u nementoriranoj verziji Immagine Mirela Carev adminMirela Carev admin 0 Mirela Carev admin
Fri, 19 Jan 2018, 11:07
Nadogradnja sustava Loomen Immagine Mirela Carev adminMirela Carev admin 0 Mirela Carev admin
Tue, 2 Jan 2018, 12:53
Prijavite se na međunarodni e-tečaj o osnovama Moodle-a Immagine Mirela Carev adminMirela Carev admin 0 Mirela Carev admin
Mon, 18 Dec 2017, 13:04
Međunarodno natjecanje Dabar Immagine Mirela Carev adminMirela Carev admin 0 Mirela Carev admin
Fri, 27 Oct 2017, 15:30
Nadogradnja sustava Loomen Immagine Mirela Carev adminMirela Carev admin 0 Mirela Carev admin
Thu, 28 Sep 2017, 13:39
Sedmi regionalni Moodle MOOT Immagine Mirela Carev adminMirela Carev admin 0 Mirela Carev admin
Fri, 1 Sep 2017, 13:45
Nadogradnja poslužitelja Immagine Mirela Carev adminMirela Carev admin 0 Mirela Carev admin
Thu, 3 Aug 2017, 10:58
Nadogradnja poslužitelja Ivica MatotekIvica Matotek 0 Ivica Matotek
Mon, 3 Jul 2017, 12:05
Nadogradnja sustava Loomen Immagine Mirela Carev adminMirela Carev admin 0 Mirela Carev admin
Wed, 10 May 2017, 13:42
Sudjelujte na međunarodnom Moodle MOOC-u Immagine Mirela Carev adminMirela Carev admin 0 Mirela Carev admin
Wed, 3 May 2017, 11:41
Sedmi MoodleMoot Hrvatska Immagine Mirela Carev adminMirela Carev admin 0 Mirela Carev admin
Wed, 29 Mar 2017, 10:53
Problem s AAI prijavom Ivica MatotekIvica Matotek 0 Ivica Matotek
Thu, 23 Feb 2017, 11:16
Počele prijave na tečaj Moodle dizajner Immagine Mirela Carev adminMirela Carev admin 0 Mirela Carev admin
Wed, 18 Jan 2017, 11:19
Nadogradnja sustava Loomen Immagine Mirela Carev adminMirela Carev admin 0 Mirela Carev admin
Mon, 19 Dec 2016, 14:38
Šesti regionalni Moodle Moot Immagine Mirela Carev adminMirela Carev admin 0 Mirela Carev admin
Wed, 9 Nov 2016, 16:44
Prijavite se na Moodle Mobile MOOC Immagine Mirela Carev adminMirela Carev admin 0 Mirela Carev admin
Mon, 31 Oct 2016, 09:14
Moodle MOOC tečaj u nementoriranoj verziji Immagine Mirela Carev adminMirela Carev admin 0 Mirela Carev admin
Thu, 27 Oct 2016, 15:55
Dostupna Moodle Mobile aplikacija Immagine Mirela Carev adminMirela Carev admin 0 Mirela Carev admin
Wed, 21 Sep 2016, 15:41
Nova naslovnica sustava Loomen Immagine Mirela CarevMirela Carev 0 Mirela Carev
Wed, 24 Aug 2016, 14:52