Novosti

General news and announcements


RaspravaZapočeoOdgovoraZadnja poruka
Nadogradnja poslužitelja Ivica Matotek Ivica Matotek 0 Ivica Matotek
Mon, 3 Jul 2017, 12:05
Nadogradnja sustava Loomen Slika Mirela Carev admin Mirela Carev admin 0 Mirela Carev admin
Wed, 10 May 2017, 13:42
Sudjelujte na međunarodnom Moodle MOOC-u Slika Mirela Carev admin Mirela Carev admin 0 Mirela Carev admin
Wed, 3 May 2017, 11:41
Sedmi MoodleMoot Hrvatska Slika Mirela Carev admin Mirela Carev admin 0 Mirela Carev admin
Wed, 29 Mar 2017, 10:53
Problem s AAI prijavom Ivica Matotek Ivica Matotek 0 Ivica Matotek
Thu, 23 Feb 2017, 11:16
Počele prijave na tečaj Moodle dizajner Slika Mirela Carev admin Mirela Carev admin 0 Mirela Carev admin
Wed, 18 Jan 2017, 11:19
Nadogradnja sustava Loomen Slika Mirela Carev admin Mirela Carev admin 0 Mirela Carev admin
Mon, 19 Dec 2016, 14:38
Šesti regionalni Moodle Moot Slika Mirela Carev admin Mirela Carev admin 0 Mirela Carev admin
Wed, 9 Nov 2016, 16:44
Prijavite se na Moodle Mobile MOOC Slika Mirela Carev admin Mirela Carev admin 0 Mirela Carev admin
Mon, 31 Oct 2016, 09:14
Moodle MOOC tečaj u nementoriranoj verziji Slika Mirela Carev admin Mirela Carev admin 0 Mirela Carev admin
Thu, 27 Oct 2016, 15:55
Dostupna Moodle Mobile aplikacija Slika Mirela Carev admin Mirela Carev admin 0 Mirela Carev admin
Wed, 21 Sep 2016, 15:41
Nova naslovnica sustava Loomen Slika Mirela Carev Mirela Carev 0 Mirela Carev
Wed, 24 Aug 2016, 14:52